Positionsgivare till vevaxel och kamaxel SKU# SKCPS-0360300
17357637
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med tätning
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 utan kabel
Antal stickkontakter 2
Längd mätgivare [mm] 38,3
Kontaktstift färg svart
Kontakthållarform oval
Kontakthållarform vinklad
Nominell spänning [V] 12
Motstånd [ohm] 900
Märke OEM-Koder
CITROËN 1131J7
FIAT 504052598
FIAT 504100060
FIAT 504100063
FIAT 504107365
FIAT 504129943
IVECO 0000504129943
IVECO 504129943
PEUGEOT 1131J7