Kardanaxel SKU# SKDS-0210532
15208765
Växellådstyp Automat
Växellådstyp Automat
Längd [mm] 948
Yttre kuggar hjulsidan 25
Yttre kuggar hjulsidan 25
Position framaxel höger
Yttre kuggar differentialsidan 26
Antal kuggar ABS-ring 43
Diameter tätningsring [mm] 54
Märke OEM-Koder
VOLVO 8251528
VOLVO 8251530
VOLVO 8251533
VOLVO 8251540
VOLVO 8251547
VOLVO 8251548
VOLVO 8601829
VOLVO 8601831
VOLVO 8601987
VOLVO 8601988
VOLVO 8601991
VOLVO 8602133
VOLVO 8602187
VOLVO 8602192
VOLVO 8602287
VOLVO 8602288
Märke SKU#
Multiparts 18152181
Multiparts 18152181
Multiparts 18152291
Multiparts 18152291
SHAFTEC VO141AR
SHAFTEC VO141ARN