Kardanaxel SKU# SKDS-0210512
15208529
Längd [mm] 556,00
Yttre kuggar hjulsidan 36
Position framaxel vänster
Yttre kuggar differentialsidan 26
Antal kuggar ABS-ring 48
Leddiameter hjulsida [mm] 98,00
Leddiameter växellådssida [mm] 86,00
Diameter tätningsring [mm] 57,00
Gängmått M10x1,5F
ABS-ring-diameter [mm] 82,00
Märke OEM-Koder
VOLVO 30735152
VOLVO 30783086
VOLVO 36000522
VOLVO 8252038
VOLVO 8601963
VOLVO 8602583
VOLVO 8603797
VOLVO 8689219
VOLVO 9480545
Märke SKU#
SPIDAN 25441