Kardanaxel SKU# SKDS-0210503
15208497
Längd [mm] 1015
Yttre kuggar hjulsidan 30
Position framaxel höger
Yttre kuggar differentialsidan 25
Längd 2 [mm] 425
Leddiameter hjulsida [mm] 94
Leddiameter växellådssida [mm] 86
Diameter tätningsring [mm] 61
Gängmått M24x1.5
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med lager
Märke OEM-Koder
ALFA ROMEO 46308273
ALFA ROMEO 46308434
ALFA ROMEO 50500522
ALFA ROMEO 50504034
ALFA ROMEO 50517124
ALFA ROMEO 51876372
Märke SKU#
METELLI 171080
METELLI 171080
DEPA 3291900
CIFAM 6551080
GENERAL RICAMBI AR3128