Kardanaxel SKU# SKDS-0210490
15208372
Längd [mm] 915
Yttre kuggar hjulsidan 25
Position framaxel höger
Yttre kuggar differentialsidan 26
Längd 2 [mm] 312
Leddiameter hjulsida [mm] 84
Leddiameter växellådssida [mm] 79,5
Diameter tätningsring [mm] 52,7
Gängmått M20x1.5
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med lager
Märke OEM-Koder
RENAULT 7711135779
RENAULT 7711368884
RENAULT 8200117068
RENAULT 8200216519
RENAULT 8200275490
RENAULT 8200327707
RENAULT 8200376095
RENAULT 8200575490
RENAULT 8200626040
Märke SKU#
METELLI 170909
METELLI 170909
SERCORE 221308
CDX 230683
SPIDAN 24504
SPIDAN 24505
LÖBRO 304778
DEPA 3208300
DA SILVA 4613T
CIFAM 655909
EKG 924505
SNRA R1557
RCA FRANCE R800AN
GENERAL RICAMBI RE3406