Kardanaxel SKU# SKDS-0210169
12743592
Längd [mm] 975
Yttre kuggar hjulsidan 36
Position framaxel höger
Yttre kuggar differentialsidan 26
Längd 2 [mm] 494
Antal kuggar ABS-ring 48
Leddiameter hjulsida [mm] 97,9
Leddiameter växellådssida [mm] 84
Diameter tätningsring [mm] 56,5
Gängmått 10x1.5
ABS-ring-diameter [mm] 81,5
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med lager
Märke OEM-Koder
VOLVO 30735130
VOLVO 30783096
VOLVO 36000530
VOLVO 36000535
VOLVO 8252046
VOLVO 8252052
VOLVO 8601854
VOLVO 8601858
VOLVO 8602575
VOLVO 8602581
VOLVO 8603791
VOLVO 8603874
VOLVO 8689211
VOLVO 9181252
Märke SKU#
CDX 19051548
SERCORE 221419
SPIDAN 25339
LÖBRO 305562
DEPA 3406160