Kardanaxel SKU# SKDS-0210293
12743158
Längd [mm] 765
Yttre kuggar hjulsidan 28
Position framaxel vänster
Yttre kuggar differentialsidan 37
Antal kuggar ABS-ring 54
Leddiameter växellådssida [mm] 89
Broms-/ Kördynamik för fordon med ABS
Diameter tätningsring [mm] 63
Gängmått M28x1,5
Märke OEM-Koder
CITROËN 32726K
CITROËN 3272J0
CITROËN 3272J3
CITROËN 3272J4
CITROËN 3272CH
FIAT 1463105080
FIAT 1473299080
FIAT 1491235080
FIAT 1495537080
FIAT 71720919
FIAT 71721371
FIAT 71783034
FIAT 71783035
FIAT 71784343
FIAT 71784643
PEUGEOT 32726K
PEUGEOT 3272J3
PEUGEOT 3272J4