Kopplingssats SKU# SKCK-0103063
24859360
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med urtrampningsmekanism
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med urtrampningsmekanism
Diameter 270
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 Specialverktyg krävs för montering
Justering med automatisk justering
Justering med automatisk justering
Märke OEM-Koder
FORD 1468026
FORD 1512917
FORD 1516651
FORD 1675978
FORD 1717548
FORD 1717549
FORD 1731712
FORD 1732558
FORD 1775485
FORD 1824839
FORD RMAB397540BC
FORD JB3R7A564AC
FORD JB3R7A564AB
FORD 2019956
FORD 2214499
FORD 2245736
FORD 2617327
FORD 4543504
FORD 4543510
FORD 4C117C559AA
FORD 4C117C559AB
FORD 4C117C559AC
FORD 4C117C559AD
FORD 4C117C559AE
FORD 4C117C559AF
FORD 4C117C559AG
FORD 4C117C559AH
FORD 5229596
FORD 5229597
FORD AB397540BA
FORD AB397540BC
FORD AB397540CA
FORD AB397540CB
FORD AB397550BC
FORD AB397563BA
FORD BK317540BB
FORD JB3R7A564AA
LAND ROVER LR068979
MAZDA 1D0216510
MAZDA 1D0216510A
MAZDA 1D0116510
MAZDA U20116490
MAZDA U20116490A
MAZDA U6A216510B
MAZDA U6A216510
MAZDA U6A216510A
Märke SKU#
SACHS 3000990380
SACHS 3000990380