Kopplingssats SKU# SKCK-0102992
24445195
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med enkelmassesvänghjul
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med urtrampningsmekanism
Tandantal 21
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med skruvsats
Koppling Ombyggnad från dubbelmassesvänghjul till enkelmassesvänghjul
Koppling för fordon med tryckmanövrerad koppling
Håldiameter [mm] 30
Ytterdiameter kopplingstryckplatta [mm] 239
Antal fästhål på urtrampningsmekanismen 2
Material plast
Märke OEM-Koder
DACIA 306201940R
DACIA 306206620R
NISSAN 12310AW300
NISSAN 3062000Q1B
NISSAN 3062000Q1J
NISSAN 3062000Q1S
RENAULT 306201940R
RENAULT 306202400R
RENAULT 306204431R
RENAULT 306206620R
RENAULT 306209321R
RENAULT 7701474494
RENAULT 7701478841
RENAULT 7701479022
RENAULT 7701479183
RENAULT 8200223453
RENAULT 8200785217
RENAULT 8201000196
Märke SKU#
Schaeffler LuK 415026110
Schaeffler LuK 415026110