Kopplingssats SKU# SKCK-0100809
15738150
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med tryckplatta
Tilläggsartikel / tilläggsinformation med urtrampningsmekanism
Ytterdiameter [mm] 230
Tandantal 20
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med lamell
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 utan sensor
Navprofil 23,1 x 20,2
Ytterdiameter 1 [mm] 215
Fjäderkraft [N] 5000
Håldiameter [mm] 24
Antal fästhål på urtrampningsmekanismen 2
Material plast
Märke OEM-Koder
ALFA ROMEO 0046518689
ALFA ROMEO 0046527681
ALFA ROMEO 0046750991
ALFA ROMEO 0046811681
ALFA ROMEO 0055189479
ALFA ROMEO 0055190737
ALFA ROMEO 0071722614
ALFA ROMEO 0071784131
ALFA ROMEO 0071784433
ALFA ROMEO 0073501542
ALFA ROMEO 46516373
ALFA ROMEO 46750991
ALFA ROMEO 55184041
Märke SKU#
SACHS 3000990082
SACHS 3000990082
Schaeffler LuK 622322433
Schaeffler LuK 622322433
EXEDY ARK2018
QUINTON HAZELL QKT2315AF