Bromstrumma SKU# SKBDM-0800080
7994963
Position Bakaxel
Utvändig bromstrumdiameter [mm] 203,2
Utvändig bromstrumdiameter [mm] 249,5
Invändig bromstrumhöjd [mm] 47
Hålantal 4
Borrbild/Hålantal 04/08
Bromstrumhöjd totalt [mm] 61
Bromstrumhöjd totalt [mm] 61
max. urvridningsmått för bromstrumma [mm] 204,7
Centreringsdiameter [mm] 60
Inbyggnadsdiameter [mm] 60
Håldiameter [mm] 14
Märke OEM-Koder
FIAT 51827488
FIAT 51840909
FIAT 55701379
FIAT 55703042
FIAT 55704049
OPEL 13423797
OPEL 55701379
OPEL 568269
Märke SKU#
sbs 1825252320
NK 252320
ZIMMERMANN 430178820
PAGID 61276