Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-1090339
8345631
Position Framaxel, båda sidor
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 28
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 110
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 utan hjulvnav
Tjocklek 18,3
Ytterdiameter [mm] 296
Längd varningskontakt [mm] 740
Mängdenhet Sats
flerdelad flerdelad
Märke OEM-Koder
GENERAL MOTORS 90495144
OPEL 1605004
OPEL 1605033
OPEL 1605782
OPEL 1605932
OPEL 5690016
OPEL 569016
OPEL 569044
OPEL 569045
OPEL 6238323
OPEL 9005128
OPEL 90344650
OPEL 90345077
OPEL 90392559
OPEL 90393496
OPEL 90495144
OPEL 93182283
VAUXHALL 90393496
VAUXHALL 90398116
VAUXHALL 90541293
VAUXHALL 9192124
VAUXHALL 9195077
Märke SKU#
MAPCO 6460