Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-1090338
8345621
Position framaxel
Position Bakaxel
Position framaxel
Diameter 251
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 22
Bromsskiva tjocklek 10
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 98
Minimum tjocklek [mm] 20.2
Minimum tjocklek [mm] 9
Tjocklek 19
Tjocklek 16,4
Ytterdiameter [mm] 284
Centreringsdiameter [mm] 59
Bredd [mm] 155.1
Höjd 1 [mm] 58.9
Höjd 1 [mm] 43,9
Märke OEM-Koder
ALFA ROMEO 0009950778
ALFA ROMEO 0060552375
ALFA ROMEO 0060569164
ALFA ROMEO 71739567
ALFA ROMEO 60811787
ALFA ROMEO 0060653479
ALFA ROMEO 0060658566
ALFA ROMEO 0060801786
ALFA ROMEO 0060801787
ALFA ROMEO 0082439939
ALFA ROMEO 71711447
ALFA ROMEO 71770911
ALFA ROMEO 1641022023
ALFA ROMEO 60801786
ALFA ROMEO 46445006
ALFA ROMEO 60815938
ALFA ROMEO 46776742
ALFA ROMEO 60813443
ALFA ROMEO 71739568
ALFA ROMEO 71753044
ALFA ROMEO 71748388
ALFA ROMEO 71738912
ALFA ROMEO 71711434
ALFA ROMEO 60658565
ALFA ROMEO 60801722
ALFA ROMEO 6001073148
ALFA ROMEO 71770991
ALFA ROMEO 6001073154
ALFA ROMEO 6001073155
ALFA ROMEO 60801787
ALFA ROMEO 6001073198
ALFA ROMEO 71713143
ALFA ROMEO 60551775
ALFA ROMEO 60552375
ALFA ROMEO 60569163
ALFA ROMEO 60569164
ALFA ROMEO 60814804
ALFA ROMEO 60743390
ALFA ROMEO 60569386
ALFA ROMEO 60571548
ALFA ROMEO 60578093
ALFA ROMEO 71738911
ALFA ROMEO 60699518
ALFA ROMEO 60602161
ALFA ROMEO 71753039
ALFA ROMEO 60658566
ALFA ROMEO 60620075
ALFA ROMEO 60622077
ALFA ROMEO 60653478
ALFA ROMEO 60653479