Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-1090275
8158278
Position framaxel
Bromsskiva tjocklek 20
Hålkrets-Ø [mm] 100
Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2 med skivor och belägg
Minimum tjocklek [mm] 17
Höjd 41
Centreringsdiameter [mm] 60
Märke OEM-Koder
GENERAL MOTORS 93370275
OPEL 1605081
OPEL 1605092
OPEL 1605316
OPEL 1605964
OPEL 1605974
OPEL 569021
OPEL 9195985
OPEL 9200108
OPEL 93172261
OPEL 93184269
OPEL 95526649
VAUXHALL 9200108
Märke SKU#
MAPCO 25702
MAPCO 6583