Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10994150
244788879
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp full
Hålantal 5/6
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 24
Bromsskiva tjocklek 10,5
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 120
Hålkrets-Ø [mm] 120
Antal slitvarnare [per axel] 1
Tjocklek 17,2
Ytterdiameter [mm] 300
Ytterdiameter [mm] 296
Centreringsdiameter [mm] 79
Centreringsdiameter [mm] 75
Bredd [mm] 63,6
Bredd [mm] 95,3
Bromstyp Skivor
Bromstyp Skivor
Bromstyp Skivor
Höjd 1 [mm] 45
Tjocklek 1 [mm] 20
Märke OEM-Koder
BMW 34112288875
BMW 34112288876
BMW 34112288878
BMW 34112288879
BMW 34112288880
BMW 34112339267
BMW 34112339268
BMW 34116763617
BMW 34116763618
BMW 34116769099
BMW 34116769100
BMW 34116771868
BMW 34116779099
BMW 34116799166
BMW 34212288889
BMW 34212288890
BMW 34356792564
BMW 34214031725
BMW 34216764649
BMW 34216767145
BMW 34216767146
BMW 34216769271
BMW 34216774417
BMW 34216777240
BMW 34216779294
BMW 34356789445
BMW 34216788183
BMW 34356789439
BMW 34216855002
BMW 34356762253
BMW 34356762252
BMW 34356792559
BMW 34116764643
BMW 34116772669
BMW 34116783752
BMW 34116854998
BMW 34212444446
BMW 34219804739
BMW 34219808172
BMW (BRILLIANCE) 34216788183
BMW (BRILLIANCE) 34216779294
BMW (BRILLIANCE) 6779294
BMW (BRILLIANCE) 6788183
MINI 34219808172
MINI 34219804739
MINI 34212444446