Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10994106
244788788
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp full
Hålantal 5/8
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 32,2
Bromsskiva tjocklek 14
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 112
Hålkrets-Ø [mm] 112
Antal slitvarnare [per axel] 2
Tjocklek 19
Tjocklek 18,7
Ytterdiameter [mm] 330
Ytterdiameter [mm] 325
Centreringsdiameter [mm] 67
Centreringsdiameter [mm] 67
Längd varningskontakt [mm] 97,5
Bredd [mm] 116,4
Bromstyp Skivor
Bromstyp Skivor
Höjd 1 [mm] 64
Höjd 1 [mm] 49,8
Höjd 1 [mm] 49,7
Bredd 2 [mm] 193,1
Märke OEM-Koder
AUDI 2E0906206G
CHRYSLER 68052370AC
CHRYSLER 68052369AB
DODGE 68052370AC
DODGE 68052369AB
EICHER 101223249
EVOBUS A6395401517
EVOBUS 6395401417
EVOBUS 6395401517
EVOBUS A6395401417
JEEP K68052369AE
JEEP 2AMV3369AA
JEEP 68052370AB
JEEP K1BP00318AB
JEEP K68052369AD
JEEP K68052369AC
JEEP K2AMV3369AA
JEEP K68052370AD
JEEP KV1012369AA
JEEP K68052370AB
JEEP K1BP00318AA
JEEP K2AMV3369AC
JEEP 68052370AC
JEEP K68052370AC
JEEP K68052369AB
JEEP 68052369AC
JEEP 68052369AD
JEEP K2AMV3369AB
JEEP K68052369AA
JEEP 68052370AA
JEEP K68052370AE
JEEP K68052370AA
JEEP 68052370AD
JEEP V1012369AA
JEEP K68052370AF
JEEP 68052369AA
MAYBACH 2115401717
MAYBACH 2205400717
MERCEDES-BENZ 0064203320
MERCEDES-BENZ 2205400617
MERCEDES-BENZ 0064203520
MERCEDES-BENZ 2115401717
MERCEDES-BENZ 0064206320
MERCEDES-BENZ 0004209600
MERCEDES-BENZ 1644211312
MERCEDES-BENZ 0004208104
MERCEDES-BENZ 1644210412
MERCEDES-BENZ 0064206820
MERCEDES-BENZ 0064203420
MERCEDES-BENZ 1664230500