Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993925
244788426
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp ventilerad
Hålantal 5/6
Hålantal 5/6
Bromssystem BOSCH
Bromsskiva tjocklek 24
Bromsskiva tjocklek 20
Slitvarnarkontakt utan slitagesensor
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 120
Hålkrets-Ø [mm] 120
Tjocklek 19
Tjocklek 18,3
Ytterdiameter [mm] 330
Ytterdiameter [mm] 330
Centreringsdiameter [mm] 79
Centreringsdiameter [mm] 75
Bredd [mm] 148
Höjd 1 [mm] 59,1
Bredd 2 [mm] 123
Märke OEM-Koder
BMW 34106799801
BMW 34106856191
BMW 34106859181
BMW 34106859182
BMW 34112456867
BMW 34112464194
BMW 34114073936
BMW 34116798978
BMW 34116854126
BMW 34116856193
BMW 34116792221
BMW 34118883429
BMW 34206799813
BMW 34216792233
BMW 34216850570
BMW 34216864899
BMW 34218855007
BMW (BRILLIANCE) 34106859181
BMW (BRILLIANCE) 34114073936
BMW (BRILLIANCE) 34116854126
BMW (BRILLIANCE) 34116856193
BMW (BRILLIANCE) 4073936
BMW (BRILLIANCE) 6854126
BMW (BRILLIANCE) 6856193
BMW (BRILLIANCE) 6859181