Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993924
244788424
Position Bakaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp full
Hålantal 5/8
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 32
Bromsskiva tjocklek 14
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 112
Hålkrets-Ø [mm] 112
Tjocklek 19
Tjocklek 18,7
Ytterdiameter [mm] 330
Ytterdiameter [mm] 325
Centreringsdiameter [mm] 67
Centreringsdiameter [mm] 67
Bredd [mm] 116,4
Höjd 1 [mm] 64
Höjd 1 [mm] 49,8
Höjd 1 [mm] 49,7
Bredd 2 [mm] 193,1
Märke OEM-Koder
CHRYSLER 68052370AC
CHRYSLER 68052369AB
DODGE 68052370AC
DODGE 68052369AB
EICHER 101223249
JEEP V1012369AA
JEEP K68052369AA
JEEP K1BP00318AA
JEEP KV1012369AA
JEEP K2AMV3369AB
JEEP K1BP00318AB
JEEP K68052370AA
JEEP K68052370AB
JEEP K68052370AF
JEEP K68052369AE
JEEP K68052369AD
JEEP K68052369AB
JEEP K68052370AE
JEEP 68052370AD
JEEP K68052370AC
JEEP K2AMV3369AA
JEEP K2AMV3369AC
JEEP 68052370AC
JEEP 68052370AB
JEEP 68052369AD
JEEP 68052369AC
JEEP 2AMV3369AA
JEEP 68052370AA
JEEP 68052369AA
JEEP K68052369AC
JEEP K68052370AD
MERCEDES-BENZ 0064203520
MERCEDES-BENZ 1664230012
MERCEDES-BENZ 1664211300
MERCEDES-BENZ 0004208104
MERCEDES-BENZ 1664210612
MERCEDES-BENZ 0004209600
MERCEDES-BENZ 0074208120
MERCEDES-BENZ 0064206820
MERCEDES-BENZ 0064203420
MERCEDES-BENZ A0004209600
MERCEDES-BENZ A0064203520
MERCEDES-BENZ A0064203820
MERCEDES-BENZ A0064203920
MERCEDES-BENZ 0064203320
MERCEDES-BENZ 0064206320
MERCEDES-BENZ A0064206320
MERCEDES-BENZ A0074208020
MERCEDES-BENZ A0074208220
MERCEDES-BENZ A0004201305