Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993923
244788422
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/7
Hålantal 5/7
Bromsskiva tjocklek 28
Bromsskiva tjocklek 28
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 130
Hålkrets-Ø [mm] 130
Tjocklek 18,5
Ytterdiameter [mm] 330
Ytterdiameter [mm] 330
Centreringsdiameter [mm] 98
Centreringsdiameter [mm] 98
Bredd [mm] 200
Märke OEM-Koder
PORSCHE 98135193000
PORSCHE 98135193809
PORSCHE 98135193900
PORSCHE 98135193904
PORSCHE 982698151B
PORSCHE 99135193900
PORSCHE 99135193901
PORSCHE 99135193902
PORSCHE 99735193803
PORSCHE 9973513809
PORSCHE 99735140100
PORSCHE 99735140101
PORSCHE 99735140200
PORSCHE 99735140201
PORSCHE 99735193804
PORSCHE 99735193805
PORSCHE 99735193806
PORSCHE 99735193809
PORSCHE 99735193810
PORSCHE 99735193811
PORSCHE 99735193819
PORSCHE 99735193820