Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993885
244788346
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Bromsskivetyp hålad
Hålantal 5/6
Bromssystem BOSCH
Bromsskiva tjocklek 24
Slitvarnarkontakt utan slitagesensor
Hålkrets-Ø [mm] 120
Tjocklek 19
Ytterdiameter [mm] 312
Centreringsdiameter [mm] 79
Bredd [mm] 148
Märke OEM-Koder
BMW 34106799801
BMW 34106856191
BMW 34106859181
BMW 34106859182
BMW 34112456867
BMW 34112464194
BMW 34114073936
BMW 34116798978
BMW 34116854126
BMW 34116856193
BMW 34116792219
BMW 34118848417
BMW 34118883429
BMW (BRILLIANCE) 34106859181
BMW (BRILLIANCE) 34114073936
BMW (BRILLIANCE) 34116854126
BMW (BRILLIANCE) 34116856193
BMW (BRILLIANCE) 34116774875
BMW (BRILLIANCE) 34116792219
BMW (BRILLIANCE) 4073936
BMW (BRILLIANCE) 6854126
BMW (BRILLIANCE) 6856193
BMW (BRILLIANCE) 6859181