Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993355
20076373
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 8
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 132
Tjocklek 17
Ytterdiameter [mm] 290
Centreringsdiameter [mm] 115
Borrbild/Hålantal 08/08
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
IVECO 2991668
IVECO 2994086
IVECO 2995631
IVECO 2996091
IVECO 2996605
IVECO 2997702
IVECO 42470835
IVECO 42548191
IVECO 503612292
RENAULT 5001844747
RENAULT 5001850859
RENAULT 5001860144
RENAULT 5001864712
RENAULT TRUCKS 5001844747
RENAULT TRUCKS 5001850859
RENAULT TRUCKS 5010260609