Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993326
20076315
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Bromsskivetyp full
Hålantal 6/7
Bromsskiva tjocklek 16
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 125
Ytterdiameter [mm] 296
Centreringsdiameter [mm] 76
Borrbild/Hålantal 7/6
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 66,5
Tjocklek 1 [mm] 20,3
Märke OEM-Koder
IVECO 002995633
IVECO 002996535
IVECO 042548194
IVECO 02995633
IVECO 02996535
IVECO 1906401
IVECO 2992339
IVECO 2995633
IVECO 2995693
IVECO 2996027
IVECO 2996465
IVECO 2996535
IVECO 42470846
IVECO 42535791
IVECO 42548194
IVECO 46393181
IVECO 500055565
IVECO 503612297
IVECO 503612299
IVECO 503643886
IVECO 504093780
IVECO 504329186
IVECO 7186309