Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993296
20076237
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 32
Slitvarnarkontakt med slitagesensor
Hålkrets-Ø [mm] 98
Antal slitvarnare [per axel] 2
Tjocklek 19
Ytterdiameter [mm] 310
Centreringsdiameter [mm] 59
Längd varningskontakt [mm] 175
Bredd [mm] 146,6
Hjulbult-håldiameter [mm] 16,5
Innerdiameter [mm] 136
Borrbild/Hålantal 5/10
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
CITROËN 4246Z7
CITROËN 4246Z8
CITROËN 424979
CITROËN 4249A8
CITROËN 4249F2
CITROËN 4249H3
CITROËN 425231
CITROËN 425457
FIAT 1355376080
FIAT 1355376088
FIAT 6001073187
FIAT 71772549
FIAT 77362236
FIAT 77363956
FIAT 77364447
FIAT 9949552
LANCIA 1355376080
LANCIA 1355376088
LANCIA 1489738080
LANCIA 9464640587
LANCIA 9464640588
PEUGEOT 4246Z7
PEUGEOT 424978
PEUGEOT 4249A8
PEUGEOT 4249F2
PEUGEOT 4249H3
PEUGEOT 425220
PEUGEOT 425457