Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993270
20076130
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 118
Tjocklek 21,4
Ytterdiameter [mm] 276
Centreringsdiameter [mm] 73
Bredd [mm] 163,3
Innerdiameter [mm] 145,0
Borrbild/Hålantal 5/7
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
IRISBUS 42561355
IVECO 42470836
IVECO 42555881
IVECO 42561355
IVECO 42575662
IVECO 42576975
IVECO 500041153
IVECO 500055563
IVECO 500087121
IVECO 500306590
IVECO 503612302
IVECO 5801268962
IVECO 5801268964