Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993261
20076112
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp Hålad/ventilerad invändigt
Hålantal 4/6
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 98
Tjocklek 17,4
Ytterdiameter [mm] 284
Centreringsdiameter [mm] 59
Håldiameter [mm] 13
Innerdiameter [mm] 127,2
Borrbild/Hålantal 4/6
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
ABARTH 82450657
FIAT 77364636
FIAT 77365817
FIAT 82450657
FORD 1559697
FORD 1731171
FORD 1736937
FORD 1778384
FORD 9S512K021A
FORD 9S512K021AA
FORD BS512K021AA
FORD ME9S5J2K021AB
LANCIA 82440356
LANCIA 82450657