Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993229
20076048
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/7
Bromsskiva tjocklek 25
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 100
Tjocklek 18
Ytterdiameter [mm] 255
Centreringsdiameter [mm] 55
Bredd [mm] 139
Innerdiameter [mm] 130
Borrbild/Hålantal 5/7
Mängdenhet Axel set
Gängmått 14,8
Märke OEM-Koder
LEXUS 4351247040
LEXUS 4351247050
PONTIAC 19184912
TOYOTA 0446502220
TOYOTA 0446502240
TOYOTA 0446502310
TOYOTA 0446502400
TOYOTA 0446502410
TOYOTA 044650D200
TOYOTA 044650R010
TOYOTA 0446512610
TOYOTA 0446528540
TOYOTA 0446542160
TOYOTA 0446542200
TOYOTA 04465D8000
TOYOTA 04465WY040
TOYOTA 04465YZZDR
TOYOTA 4351247040
TOYOTA 4351247050
TOYOTA (GAC) 4351247040