Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993162
20075914
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 6
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Hålkrets-Ø [mm] 124
Tjocklek 17
Ytterdiameter [mm] 267
Centreringsdiameter [mm] 100
Bredd [mm] 160,6
Innerdiameter [mm] 166,5
Borrbild/Hålantal 06/06
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 49
Märke OEM-Koder
FORD 26296AA050
FORD 26296AA051
ISUZU 586106234
ISUZU 5861347020
ISUZU 5861229170
ISUZU 5861062340
ISUZU 586133648
ISUZU 5861062380
ISUZU 5861336480
ISUZU 586106235
ISUZU 5861062360
ISUZU 5861164830
ISUZU 5861229180
ISUZU 5861229280
ISUZU 586122917
ISUZU 586122928
ISUZU 586122918
ISUZU 586106236
ISUZU 5861472300
ISUZU 5861062350
ISUZU 586106238
ISUZU 586134702
ISUZU 586116483
NISSAN 4106018V95
NISSAN 4106023C90
NISSAN 4106023C91
NISSAN 4106023C92
NISSAN 4106023C93
NISSAN 4106023C94
NISSAN 4106023G90
NISSAN 4106025N25
NISSAN 4106018V91
NISSAN 4106017V90
NISSAN 4106008N92
NISSAN 4106008N91
NISSAN 4106008N90
NISSAN 4106005N94
NISSAN 4106005N91
NISSAN 410602S791
NISSAN L106008N91
NISSAN 4106005N90
NISSAN 4106032G91
NISSAN 4106032G92
NISSAN 4106032G93
NISSAN 4106032G94
NISSAN 4020635G01
NISSAN 4020635G00
NISSAN 410603S591
NISSAN 4106045N90
NISSAN 4106056L25