Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993101
20075792
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/7
Bromsskiva tjocklek 24,0
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108,0
Tjocklek 18,3
Ytterdiameter [mm] 300
Centreringsdiameter [mm] 61,0
Innerdiameter [mm] 140,0
Borrbild/Hålantal 5/7
Mängdenhet Axel set
Material Low-Metallic
Märke OEM-Koder
DONGFENG B3501048
RENAULT 410601241R
RENAULT 410608713R
RENAULT 7701206044
RENAULT 7701207184
RENAULT 7701207672
RENAULT 7701208122
RENAULT 7701208849
RENAULT 7701209444
RENAULT 7701209697
RENAULT 8671016184
RENAULT 8671016193