Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10993006
20075602
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp externt ventilerad
Hålantal 5/7
Bromsskiva tjocklek 24
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Tjocklek 18,3
Ytterdiameter [mm] 280
Centreringsdiameter [mm] 61,1
Borrbild/Hålantal 05/07
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
DONGFENG B3501048
RENAULT 410601241R
RENAULT 410608713R
RENAULT 7701206044
RENAULT 7701207184
RENAULT 7701207672
RENAULT 7701208122
RENAULT 7701209444
RENAULT 7701208848
RENAULT 7701209697
RENAULT 8671016184
RENAULT 8660001230
RENAULT 8671016193