Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992847
20075284
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 6
Bromsskiva tjocklek 27
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Hålkrets-Ø [mm] 109
Minimum tjocklek [mm] 25
Höjd 40
Antal slitvarnare [per axel] 2
Ytterdiameter [mm] 300
Centreringsdiameter [mm] 88
Borrbild/Hålantal 06/06
Gängmått M12x1,25
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 60,5
Tjocklek 1 [mm] 16,0
Märke OEM-Koder
CHEVROLET 94712571
CHEVROLET 94770229
ISUZU 8976526220
ISUZU 8979474660
ISUZU 8979475710
ISUZU 8979479960
ISUZU 8979488061
ISUZU 8979488071
ISUZU 8980791040
ISUZU 8981246632
ISUZU 8981246633
ISUZU 8981246634
ISUZU 8981246643
ISUZU 8982979510
ISUZU 8982979550
ISUZU 8982983840
ISUZU 97947466
ISUZU 97947571
ISUZU 97947996
ISUZU 97948807
ISUZU 98124663
ISUZU 98124664
OSCA 20750