Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992807
20075204
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 4/6
Bromsskiva tjocklek 18
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Hålkrets-Ø [mm] 100
Minimum tjocklek [mm] 16,4
Höjd 45
Antal slitvarnare [per axel] 2
Tjocklek 17,3
Ytterdiameter [mm] 236
Centreringsdiameter [mm] 64
Bredd [mm] 78
Innerdiameter [mm] 126,0
Borrbild/Hålantal 04/06
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
MITSUBISHI 4605A658
MITSUBISHI 4605A734
MITSUBISHI MB699282
MITSUBISHI MB699283
MITSUBISHI MB950922
MITSUBISHI MR449768
MITSUBISHI MR449769
MITSUBISHI MR527656
MITSUBISHI MR955351
MITSUBISHI MZ690339
MITSUBISHI TS200060
MITSUBISHI TS200065
MITSUBISHI X3511010
SMART 4544210010
SMART 4544210110
SMART A4544210010
SMART A4544210110
VOLVO 30623253
VOLVO 30623259
VOLVO 306232596
VOLVO 30630555
VOLVO 30630612
VOLVO 30769199
VOLVO 30850976
VOLVO 308509769
VOLVO 32373154