Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992614
20074818
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 28,0
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Minimum tjocklek [mm] 25,0
Höjd 50,0
Ytterdiameter [mm] 316
Centreringsdiameter [mm] 68,0
Håldiameter [mm] 16,7
Innerdiameter [mm] 144,0
Mängdenhet Axel set
Bredd 2 [mm] 194,4
Tjocklek 1 [mm] 20,2
Märke OEM-Koder
EICHER 101660459
VOLVO 30636074
VOLVO 306360740
VOLVO 306360743
VOLVO 30736406
VOLVO 307364060
VOLVO 30793943
VOLVO 31277334
VOLVO 31423325
VOLVO 314233250
VOLVO 31687104
VOLVO 32373162
VOLVO ASIA 30736406
VOLVO ASIA 31423325
Märke SKU#
eicher 101660459