Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992610
20074810
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 30,0
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108,0
Minimum tjocklek [mm] 27,0
Höjd 51,3
Ytterdiameter [mm] 328
Centreringsdiameter [mm] 68,0
Håldiameter [mm] 16,5
Innerdiameter [mm] 140,0
Borrbild/Hålantal 5/10
Mängdenhet Axel set
Bredd 2 [mm] 194,4
Tjocklek 1 [mm] 20,2
Märke OEM-Koder
EICHER 101660459
VOLVO 30793943
VOLVO 31262489
VOLVO 31277334
VOLVO 31400893
VOLVO 31687104
VOLVO 32373162
Märke SKU#
eicher 101660459