Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992609
20074808
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp externt ventilerad
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 30,1
Hålkrets-Ø [mm] 108
Minimum tjocklek [mm] 27
Höjd 51,2
Ytterdiameter [mm] 336
Centreringsdiameter [mm] 68
Håldiameter [mm] 16,8
Innerdiameter [mm] 149,8
Borrbild/Hålantal 05/10
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 71
Tjocklek 1 [mm] 18,2
Märke OEM-Koder
VOLVO 274285
VOLVO 30657301
VOLVO 306573010
VOLVO 306573013
VOLVO 306573015
VOLVO 30769122
VOLVO 30793231
VOLVO 30793265
VOLVO 31262489
VOLVO 31400893
VOLVO 31687107
VOLVO 32373163