Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992556
20074702
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 12,5
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 118
Minimum tjocklek [mm] 11,5
Höjd 29,5
Tjocklek 14
Ytterdiameter [mm] 277
Centreringsdiameter [mm] 96
Bredd [mm] 127,8
Innerdiameter [mm] 142,7
Borrbild/Hålantal 05/05
Gängmått 10,6
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
DAIHATSU 0449160020
DAIHATSU 0449187601
DAIHATSU 0449187602
DAIHATSU 0449187603
DAIHATSU 0449187613
DAIHATSU 4351287603
DAIHATSU 4351287607
MAZDA UA0149280
MAZDA UA0149280A