Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992542
20073853
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 26
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Hålkrets-Ø [mm] 105
Höjd 45,4
Antal slitvarnare [per axel] 2
Tjocklek 19,4
Ytterdiameter [mm] 276
Centreringsdiameter [mm] 60
Bredd [mm] 155,3
Borrbild/Hålantal 05/06
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
BUICK (SGM) 13515905
CHEVROLET 13597459
OPEL 13478301
OPEL 13515906
OPEL 13592055
OPEL 13597460
OPEL 13597461
OPEL 1684934680
OPEL 95526567
VAUXHALL 13478301
VAUXHALL 95526567