Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992540
20073849
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/9
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt med akustisk slitagevarnare
Hålkrets-Ø [mm] 114,3
Höjd 47
Antal slitvarnare [per axel] 1
Tjocklek 16
Ytterdiameter [mm] 280
Centreringsdiameter [mm] 62
Håldiameter [mm] 12,7
Bredd [mm] 132
Innerdiameter [mm] 146
Borrbild/Hålantal 05/09
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
FIAT 6001073132
FIAT 71742850
FIAT 71742853
FIAT 71750033
FIAT 71750162
FIAT 71768306
FIAT 71773147
SUZUKI 5500062830000
SUZUKI 5525062830000
SUZUKI 5531180J02
SUZUKI 5531180J03
SUZUKI 5531179J01
SUZUKI 5531179J01000
SUZUKI 5531179J02
SUZUKI 5531179J02000
SUZUKI 5531179J02L00
SUZUKI 5531179J03
SUZUKI 5531179J03000
SUZUKI 5531180J01
SUZUKI 5581079J00
SUZUKI 5581079J00L00
SUZUKI 5581079J00PPS
SUZUKI 5581079J10
SUZUKI 5581079J10000