Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992538
20073845
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp externt ventilerad
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 30
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Höjd 52,1
Ytterdiameter [mm] 328
Centreringsdiameter [mm] 63,3
Hjulbult-håldiameter [mm] 15,7
Borrbild/Hålantal 05/06
Mängdenhet Axel set
Bredd 2 [mm] 181
Tjocklek 1 [mm] 18
Märke OEM-Koder
VOLVO 31277342
VOLVO 31410568
VOLVO 31423314
VOLVO 31445985
VOLVO 31445986
VOLVO 314459860
VOLVO 31471034
VOLVO 32373191
VOLVO 32373192