Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992536
20073841
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 28,0
Slitvarnarkontakt utan slitagesensor
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 108
Höjd 50,0
Ytterdiameter [mm] 316
Centreringsdiameter [mm] 68,0
Håldiameter [mm] 16,7
Innerdiameter [mm] 144,0
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 74,2
Bredd 2 [mm] 156,3
Tjocklek 1 [mm] 20,8
Märke OEM-Koder
OSCA 29138
VOLVO 274331
VOLVO 30636074
VOLVO 306360740
VOLVO 306360743
VOLVO 30736406
VOLVO 307364060
VOLVO 30769125
VOLVO 31262705
VOLVO 31423325
VOLVO 314233250
VOLVO 31687101
VOLVO 32373161
VOLVO 32373170
VOLVO ASIA 30736406
VOLVO ASIA 31423325