Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992532
20073833
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp externt ventilerad
Hålantal 5/6
Bromsskiva tjocklek 30
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Minimum tjocklek [mm] 28
Höjd 52,1
Ytterdiameter [mm] 328
Centreringsdiameter [mm] 63,3
Hjulbult-håldiameter [mm] 15,7
Borrbild/Hålantal 05/06
Mängdenhet Axel set
Bredd 2 [mm] 194,4
Tjocklek 1 [mm] 20,2
Märke OEM-Koder
EICHER 101660459
VOLVO 30793943
VOLVO 31277334
VOLVO 31277342
VOLVO 31410568
VOLVO 31471034
VOLVO 31687104
VOLVO 32373162
Märke SKU#
eicher 101660459