Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992400
20072634
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 20
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Ytterdiameter [mm] 288
Centreringsdiameter [mm] 64,5
Innerdiameter [mm] 160,0
Borrbild/Hålantal 5
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 52
Tjocklek 1 [mm] 16,5
Märke OEM-Koder
FORD 2T142M008AA
FORD 4387371
JAGUAR JLM20802
JAGUAR XR827087
JAGUAR XR858129
JAGUAR XR858224
LINCOLN 1R8Z2C026AA
LINCOLN XW4Z2C026AA
NISSAN 44060AV725
NISSAN 44060AV625
NISSAN 44060BA00F
OSCA 04705
RENAULT 44060BA00F
RENAULT 7701206609
RENAULT 7701207767
RENAULT 7701207968
RENAULT 7701207996
RENAULT 8660004473
RENAULT 8671016680
VOLVO 30736610
VOLVO 30742031
VOLVO 8683615
Märke SKU#
MOTRIO 8660004473