Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992356
20072317
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/13
Bromsskiva tjocklek 18,0
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 150,0
Minimum tjocklek [mm] 16,0
Höjd 102,7
Tjocklek 15
Ytterdiameter [mm] 329
Centreringsdiameter [mm] 110,0
Bredd [mm] 115,9
Hjulbult-håldiameter [mm] 16,7
Innerdiameter [mm] 230
Borrbild/Hålantal 05/13
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
EICHER 101824529
MITSUBISHI 4605A389
MITSUBISHI 4605A458
NISSAN AY060TY006
TOYOTA 0446560010
TOYOTA 0446660010
TOYOTA 0446660020
TOYOTA 0446660040
TOYOTA 0446660050
TOYOTA 0446660060
TOYOTA 0446660080
TOYOTA 0446660090
TOYOTA 0446660140
TOYOTA 0446690020
TOYOTA 04466YZZC8
TOYOTA 0449260010
TOYOTA 0449260020
TOYOTA 4243160220
TOYOTA 4243160221
TOYOTA 4243160280
TOYOTA 4243160281
Märke SKU#
eicher 101824529