Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992349
20072288
Position Bakaxel
Position Bakaxel
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 11
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 114,3
Ytterdiameter [mm] 302
Centreringsdiameter [mm] 72
Innerdiameter [mm] 153
Borrbild/Hålantal 5
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 52
Tjocklek 1 [mm] 16,5
Märke OEM-Koder
FORD 2T142M008AA
FORD 4387371
MAZDA C23Y26251A
MAZDA C26Y26251
MAZDA C26Y26251A
NISSAN 44060AV725
NISSAN 44060AV625
NISSAN 44060BA00F
OSCA 04705
RENAULT 44060BA00F
RENAULT 7701206609
RENAULT 7701207767
RENAULT 7701207968
RENAULT 7701207996
RENAULT 8660004473
RENAULT 8671016680
VOLVO 30736610
VOLVO 30742031
VOLVO 8683615
Märke SKU#
MOTRIO 8660004473