Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992093
19864300
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 26
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 108
Tjocklek 17,4
Ytterdiameter [mm] 280
Centreringsdiameter [mm] 68
Bredd [mm] 125
Borrbild/Hålantal 5/10
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
VOLVO 2701751
VOLVO 270195
VOLVO 2701951
VOLVO 270887
VOLVO 2711740
VOLVO 271184
VOLVO 2711844
VOLVO 271707
VOLVO 2717072
VOLVO 272021
VOLVO 272773
VOLVO 272809
VOLVO 272871
VOLVO 2728715
VOLVO 31261182
VOLVO 31262209
VOLVO 3516567
VOLVO 35165679
VOLVO 6848902
VOLVO 68489020