Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992077
19864241
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 26
Slitvarnarkontakt ej förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 108
Tjocklek 16,7
Ytterdiameter [mm] 280
Centreringsdiameter [mm] 68
Bredd [mm] 113,9
Borrbild/Hålantal 5/10
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
VOLVO 2177828
VOLVO 270164
VOLVO 270194
VOLVO 270886
VOLVO 271179
VOLVO 2711794
VOLVO 271180
VOLVO 271182
VOLVO 2711828
VOLVO 271706
VOLVO 272674
VOLVO 272780
VOLVO 272827
VOLVO 2728277
VOLVO 272868
VOLVO 272876
VOLVO 275895
VOLVO 31261181
VOLVO 31261184
VOLVO 31262209
VOLVO 3516567
VOLVO 35165679
VOLVO 6848902
VOLVO 68489020