Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992072
19864204
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/10
Bromsskiva tjocklek 26
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 108
Tjocklek 18,3
Ytterdiameter [mm] 280
Centreringsdiameter [mm] 68
Bredd [mm] 129
Borrbild/Hålantal 5/10
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
VOLVO 271349
VOLVO 2713493
VOLVO 271737
VOLVO 2717379
VOLVO 271979
VOLVO 31261183
VOLVO 31262209
VOLVO 31302996
VOLVO 32373158
VOLVO 3516567
VOLVO 35165679
VOLVO 3516916
VOLVO 6848902
VOLVO 68489020