Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10992046
19864083
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 6/9
Bromsskiva tjocklek 28
Slitvarnarkontakt förberett för slitvarningsvisning
Hålkrets-Ø [mm] 95
Tjocklek 21,4
Ytterdiameter [mm] 290
Centreringsdiameter [mm] 64
Bredd [mm] 163,3
Innerdiameter [mm] 123,0
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
IRISBUS 42561355
IVECO 2996121
IVECO 42555881
IVECO 42561355
IVECO 42576975
IVECO 500055563
IVECO 500087121
IVECO 503612302
IVECO 504121612
IVECO 5801268962
IVECO 5801268964