Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991958
19857413
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp ventilerad invändigt
Hålantal 5/7
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 100
Minimum tjocklek [mm] 19
Höjd 46,5
Tjocklek 18
Ytterdiameter [mm] 275
Centreringsdiameter [mm] 55
Håldiameter [mm] 14,6
Bredd [mm] 139
Innerdiameter [mm] 131
Borrbild/Hålantal 5/8
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
PONTIAC 19184912
TOYOTA 0446502220
TOYOTA 0446502240
TOYOTA 0446502310
TOYOTA 0446502400
TOYOTA 0446502410
TOYOTA 044650D200
TOYOTA 044650R010
TOYOTA 0446512610
TOYOTA 0446528540
TOYOTA 0446542160
TOYOTA 0446542200
TOYOTA 04465D8000
TOYOTA 04465WY040
TOYOTA 04465YZZDR
TOYOTA 4351202240
TOYOTA 4351202270
TOYOTA 4351202300
TOYOTA 435120D110
TOYOTA 4351212710