Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991937
19857367
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp Hålad/ventilerad invändigt
Hålantal 4
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 98
Minimum tjocklek [mm] 20,5
Höjd 44
Antal slitvarnare [per axel] 2
Tjocklek 19
Ytterdiameter [mm] 284
Centreringsdiameter [mm] 59
Längd varningskontakt [mm] 215
Håldiameter [mm] 13
Innerdiameter [mm] 127,2
Mängdenhet Axel set
Märke OEM-Koder
ABARTH 5741585
ABARTH 5743721
ABARTH 71770094
ABARTH 77366530
ABARTH 82450657
FIAT 5741585
FIAT 5743721
FIAT 6001073156
FIAT 77365468
FIAT 71770094
FIAT 71770106
FIAT 71770116
FIAT 71773152
FIAT 77361074
FIAT 77365716
FIAT 77365865
FIAT 77366528
FIAT 82450657
LANCIA 77364599
LANCIA 77365810
LANCIA 82440356
LANCIA 82450657
OPEL 1605267
OPEL 1605268
OPEL 95518217
OPEL 95518218
OPEL 95599885