Bromsskive- och bromsbeläggssats SKU# SKBK-10991924
19857332
Position framaxel
Position framaxel
Bromsskivetyp full
Hålantal 5
Bromsskiva tjocklek 22
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
Hålkrets-Ø [mm] 118
Minimum tjocklek [mm] 19
Höjd 72,4
Antal slitvarnare [per axel] 2
Ytterdiameter [mm] 276
Centreringsdiameter [mm] 73
Håldiameter [mm] 15,7
Innerdiameter [mm] 145,0
Borrbild/Hålantal 5/7
Mängdenhet Axel set
Höjd 1 [mm] 66,5
Tjocklek 1 [mm] 17,1
Märke OEM-Koder
IVECO 2991668
IVECO 2994086
IVECO 2995631
IVECO 2996091
IVECO 2996605
IVECO 2997702
IVECO 42470835
IVECO 42470836
IVECO 42548191
IVECO 42575662
IVECO 500041153
IVECO 500306590